Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-02| Geodezja, Sprzęt, Przetargi, Software

Uczelnia kupuje sprzęt geodezyjny za pół miliona

Politechnika Wrocławska udzieliła zamówienia na dostawę sprzętu pomiarowego dla Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii, który od ubiegłego roku kształci na kierunku geodezja i kartografia.


Uczelnia kupuje sprzęt geodezyjny za pół miliona

Przedmiotem zamówienia jest:
• tachimetr ze zintegrowanym GPS/RTK,
• stacja pomiarowa – tachimetr elektroniczny,
• precyzyjny niwelator cyfrowy wraz z kompletem łat inwarowych kodowych, statywem i oprogramowaniem,
• niwelator kodowy, techniczny,
• skaner laserowy z oprogramowaniem,
• zestaw kontrolno-pomiarowy do elektronicznej niwelacji precyzyjnej składający się z pięciu niwelatorów wraz z kompletem łat inwarowych kodowych, statywami i oprogramowaniem.

Na każdą z części wpłynęło tylko po jednej ofercie. Na 5 części oferty złożyła spółka Geotronics Polska z Krakowa, na 1 firma Leica Geosystems z Warszawy (skaner); odpowiednio na kwoty ok. 302 tys. zł i 269 tys. zł brutto. I one dostarczą sprzęt wraz z oprogramowaniem. Termin dostawy – do 30 listopada br., jednak nie wcześniej niż od 1 września.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Budowa kompleksu edukacyjno-badawczego Geocentrum Politechniki Wrocławskiej (etap I)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFRR oraz z budżetu państwa w ramach RPO Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

Źródło: TED, AW


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS