Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-01| Geodezja, Imprezy

Uwaga, uczestnicy konferencji w Wiśle-Malince!

Organizatorzy dorocznej konferencji w Wiśle-Malince (zaplanowanej na 5-7 września) zwracają się z prośbą o ponowne przesłanie zgłoszeń uczestnictwa.


Uwaga, uczestnicy konferencji w Wiśle-Malince!

Do rozesłanego pocztą elektroniczną na początku lipca zaproszenia na doroczną konferencję w Wiśle-Malince dołączony był formularz zgłoszeniowy w formacie DOC (Word). Formularz ten zawierał w sobie zapisane nieszkodliwe makropolecenie ułatwiające ustawienia marginesów tego dokumentu. Niestety, nieusunięcie tego makropolecenia z formularza przed jego rozesłaniem powoduje bezpowrotne odrzucenie przez serwer konferencyjnej poczty elektronicznej nadesłanego zgłoszenia jako pliku potencjalnie niebezpiecznego.

Dlatego też organizatorzy zwracają się z prośbą do osób, które przesłały swoje zgłoszenie uczestnictwa na formularzu rozesłanym łącznie z zaproszeniem o ponowne przesłanie zgłoszenia na poprawionym formularzu opublikowanym na stronie internetowej konferencji www.wodgik.katowice.pl/konferencja/2012. Formularz ten jest już pozbawiony makropolecenia powodującego odrzucenie zgłoszenia.

Organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS