Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-27| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat łódzki wschodni modernizuje EGiB

Zarząd powiatu łódzkiego wschodniego ogłosił w Dzienniku Urzędowym UE przetarg na wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Będzelin (gmina Koluszki). Oferty można składać do 6 sierpnia br.


Powiat łódzki wschodni modernizuje EGiB

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać m.in., że wykonał w okresie ostatnich trzech lat co najmniej jedną usługę polegającą na wykonaniu modernizacji ewidencji gruntów w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali o wartości usługi minimum 100 tys. zł. Zamawiający wartość zamówienia oszacował na niecałe 114 tys. zł netto. Wymagane wadium: 3 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Termin realizacji prac: 14 grudnia br.

W czerwcu starostwo wybrało też ofertę w przetargu na wykonanie modernizacji EGiB dla obrębów Kaletnik i Żakowice. Zamówienie zrealizuje Miejskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne w Łodzi.

Źródło: TED, PŁW


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS