wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-08| Teledetekcja, Przetargi, Instytucje

Lasy zamawiają skaning

Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym ogłosił przetarg na wykonanie zdjęć lotniczych oraz lotniczego skanowania laserowego dla części Sudetów i Beskidów Zachodnich.


Lasy zamawiają skaning

Zamówienie będzie wykonywane w ramach leśnego systemu informacyjnego w zakresie monitoringu i oceny stanu lasu. Obszar zamówienia ma łączną powierzchnię 3076 km kw. i jest podzielony na trzy części: A – Sudety (705 km kw., okolice Świeradowa i Szklarskiej Poręby); B – Kotlina Kłodzka (1178 km kw.); C – Beskidy (1193 km kw., okolice Bielska-Białej, Węgierskiej Górki, Ujsoł, Wisły).

Wykonawca dostarczy: • ortofotomapę w rozdzielczości terenowej 20 cm (w kompozycjach R, G, B oraz NIR, R, G) opracowaną na podstawie zdjęć pionowych; • numeryczny model terenu i numeryczny model pokrycia terenu (wielkość piksela: 0,5 m) sporządzony z chmury punktów; • zdjęcia ukośne dla obszaru A.

Wadium: 100 tys. zł. Oferty można składać do 15 czerwca. Kryterium wyboru: cena. Termin przekazania produktów końcowych mija 30 listopada br.

Źródło: IBL w Sękocie Starym


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wadium no i wadium się zmieniło - teraz wynosi już tylko 50 000 zł
 2 
odpowiedz zgłoś
Tytuł Radzę zmienić tytuł artykułu, bo IBL jest niezależny względem Lasów Państwowych a nazwa Instytutu tylko błędnie sugeruje takową podległość.
odpowiedz zgłoś
:) niech zgadne kto wygra... progea consulting...?
 2 
odpowiedz zgłoś
lotto ciekawa specyfikacja, wygląda na to, że wykonawca już został wybrany tylko jakoś głupio zrobić to bez przetargu. no i ta uwaga na czerwono. gdyby tak jednak ktos (z zagranicy) zdecydował się złożyć ofertę niższą od tej jedynej.
odpowiedz zgłoś
4 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS