wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-05| GIS, Przetargi, Software, Instytucje

Będą bazy dla Myślenic

Starostwo Powiatowe w Myślenicach udzieliło zamówienia na budowę baz danych i informatyzację źródłowych zasobów informacyjnych do zasilenia Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej.


Będą bazy dla Myślenic

Usługę tę wykonają za 688 tys. zł krakowskie firmy: Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne Compass oraz Geomatyka. Pozostałe oferty złożyły przedsiębiorstwa: IGEKA-Usługi Geodezyjne i Informatyczne ze Starego Sącza oraz MGGP SA Tarnów. Kryterium wyboru była cena.

Przetarg odbył się w ramach projektu „ E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej wsparciem dla administracji publicznej w Powiecie Myślenickim” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Źródło: SP w Myślenicach, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Za co te 688 tys., za wodotryski? Działki, użytki i kontury klasyfikacyjne są już z LPIS - tylko do celów poglądowych (bez porządnej modernizacji EGiB to tylko temu służy). Budynki częściowo z WMK, a reszta jest na geoportalu. Plany zagospodarowania część gmin ma gotowe wektorowe w Ewmapie. Obsługa geodety jest gotowe w TurboEwidzie, który ma Starostwo Powiatowe w Myślenicach (wystarczy wejść na stronę internetową). Zatem za co te pieniądze. Po co tracić czas i robić kolejne wersje demo na półkę. Brać się za rzeczywiste problemy tego powiatu. Na przykład kataster austriacki z mapami 1:2880 na terenie gminy Lubień. Unia rozdaje pieniądze i nie patrzy na co?
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS