wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-04-23| Edukacja, Imprezy

Geo Azymuty 2012 rozdane!

Znani są już zwycięzcy I edycji studenckiego plebiscytu „Geo Azymuty 2012”, którego celem było wyłonienie przez studentów z całej Polski najwybitniejszych osobowości oraz dokonań w dziedzinie geodezji i kartografii w ubiegłym roku kalendarzowym.


Geo Azymuty 2012 rozdane! <br />
fot. Przemysław Lisowski (KSAF)
fot. Przemysław Lisowski (KSAF)

Nominacji kandydatów do plebiscytu udzielały studenckie koła naukowe (Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej GEOIDA, Studenckie Koło Naukowe Geodetów AGRIMENSOR z Politechniki Śląskiej, Koło Naukowe Geodetów z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Koło Naukowe Geodetów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie), a następnie w wyniku głosowania studenci należący do Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji wybrali zwycięzców.

W Auli Gmachu Głównego Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie 20 kwietnia obyła się Uroczysta Gala Finałowa prezentująca wyniki głosowania studentów w I edycji plebiscytu Geo Azymuty. W uroczystości wzięli udział nominowani w 5 kategoriach, przedstawiciele Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji oraz zaproszeni goście. Galę przygotowaną przez studentów z Koła Naukowego Geodetów Dahlta poprowadzili sami pomysłodawcy plebiscytu Mirosław Marciniak oraz Agnieszka Brachucy.

Galę otworzyła projekcja filmu „Secrets of Earth” będącego podróżą po niezwykłych miejscach naszej planety. Na przemierzonej trasie studenci wytyczyli wcześniej wiele azymutów. Było to symboliczne nawiązanie do Geo Azymutów jako tych właściwych kierunków w polskiej geodezji i kartografii. Swoim recitalem Galę Finałową uświetniła również Dominika Kuzaj, która wystąpiła przy akompaniamencie Mateusza Hrynkiewicza.

LISTA ZWYCIĘZCÓW
Geo Autorytet – Dr inż. Andrzej Jagielski
Geo Mentor – SGP oddział w Krakowie
Geo Publikacja – Redakcja geoforum.pl za cykl artykułów „Krótki wykład”
Wydarzenie Geodezyjne – Firma ESRI za GIS Day
Technologie Geodezyjne – Firma Softline za oprogramowanie C-Geo 2012

Uroczysta Gala Finałowa była częścią obchodów jubileuszu 60-lecia działalności Koła Naukowego Geodetów Dahlta pod patronatem JM Rektora AGH. Zasłużeni w organizacji byli również członkowie Komitetu Honorowego: prof. Konrad Eckes oraz poseł Aleksander Grad. Uroczystość odbyła się dzięki zaangażowaniu MGGP jako sponsora głównego oraz partnerów wydarzenia: firmie Softline z Wrocławia oraz OPGK z Opola. Patronat medialny sprawowała redakcja miesięcznika GEODETA oraz Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna KSAF.

Mirosław Marciniak (wiceprezes KNG Dahlta)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS