wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-04-06| Mapy, Przetargi, Instytucje

Tarnowskie firmy sporządzą ortofoto 2012 powiatu wrocławskiego

MGGP Aero i MGGP SA wykonają za 280 tys. zł cyfrową lotniczą ortofotomapę wraz z numerycznym modelem terenu dla powiatu wrocławskiego.


Tarnowskie firmy sporządzą ortofoto 2012 powiatu wrocławskiego

W przetargu złożono aż 10 ofert, z których najdroższa opiewała na 604 tys. zł. Zamawiający był gotowy przeznaczyć na zamówienie 395 tys. zł brutto.

Ortofotomapa ma być wykonana w rozdzielczości 10 cm w układach 2000 i 1965 do końca października br. Zamówienie jest częścią projektu rozbudowy systemu informacji przestrzennej powiatu wrocławskiego (wroSIP) o komponent turystyka i kultura. Obecna ortofotomapa dla powiatu wrocławskiego pochodzi z 2009 roku (na fot.).

BS


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wiec po co ISOK zapomnieli zapoznac sie znowu z planami ISOK i zdjeciami 10cm ale co tam. W PL kasy jak lodu na Wisle.
 1 
odpowiedz zgłoś
nie ma to jak dobry układ Zapomnieli dodać, że w listopadzie miasto Wrocław ogłosi przetarg na dostawę ortofotomapy ze zdjęć wykonanych w kwietniu lub maju tego roku. Bo może ktoś zrobił i akurat będzie mógł je sprzedać... I zupełnie przypadkiem tylko jedna firma będzie mogła dostarczyć to orto.
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS