wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-30| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Nowy WINGiK na Podkarpaciu

Wczoraj (29 marca) Edward Koprowicz, dotychczasowy podkarpacki wojewódzki inspektor nadzoru geodezyjnego i kartograficznego, odszedł na emeryturę. Dziś na tę funkcję został powołany Bogusław Baran.


Nowy WINGiK na Podkarpaciu <br />
fot. GUGiK, E. Koprowicz (z lewej) i B. Baran (z prawej)
fot. GUGiK, E. Koprowicz (z lewej) i B. Baran (z prawej)

Nowy WINGiK urodził się w 1965 roku w Rzeszowie. W 1990 roku ukończył studia na Wydziale Geodezji Górniczej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalności geodezja inżynieryjno-przemysłowa. Od tego czasu jest zawodowo związany z geodezją i kartografią.

Przez pierwszych 16 lat pracował w OPGK Rzeszów. W tym czasie, w roku 1994, uzyskał uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresach 1 i 2 oraz wykonywał wszystkie asortymenty robót geodezyjnych. Zajmował się także wdrażaniem nowych numerycznych technologii opracowywania map. Był kolejno: geodetą, kierownikiem brygady i kierownikiem pracowni.

Bogusław Baran w 2007 roku rozpoczął pracę w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Rzeszowie, gdzie był kierownikiem Oddziału Kontroli i Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego i jednocześnie zastępował WINGiK-a. W 2008 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu administracji w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Jest żonaty, ma troje dzieci.

BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS