Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-01| Sprzęt, Firma

Wrocławskie Océ w nowym miejscu

Oddział firmy Océ Poland we Wrocławiu zmienia siedzibę. Od 1 marca br. biuro będzie znajdowało się w budynku Quattro Forum.


Wrocławskie Océ w nowym miejscu

Nowa lokalizacja umożliwia dobry dojazd i posiada wydzielone miejsca parkingowe. Jednym z jej ważniejszych elementów będzie salon pokazowy, gdzie prezentowane będą urządzenia Océ. Przedstawiciele handlowi będą udzielać informacji i pokazywać działanie najnowszego sprzętu i oprogramowania tej firmy służących do druku, kopiowania i skanowania m.in. inżynierskiej dokumentacji wielkoformatowej.

Biuro będzie się znajdowało przy ul. Legnickiej 51-53 (54-203 Wrocław), piętro 3. Jeden z dotychczasowych numerów telefonu pozostaje niezmieniony (71 344 87 55), nowe numery to: 71 374 15 61; 71 374 15 66 i fax: 71 349 98 17. Wrocławska siedziba będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30.

Źródło: Océ Poland


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS