Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-02-13| Mapy, Przetargi, Instytucje

GUGiK wybrał oferty na inwentaryzację map

Główny Urząd Geodezji i Kartografii wybrał oferty w przetargu na inwentaryzację analogowych map glebowo-rolniczych w skali 1:5000.


GUGiK wybrał oferty na inwentaryzację map

W ramach zamówienia należy: • pozyskać i przeanalizować materiały niezbędne do wykonania przetargu; • zeskanować mapy glebowo-rolnicze oraz wykazy analiz glebowych; • skalibrować rastry map; • opracować metadane.

Dla części I obejmującej woj. kujawsko-pomorskie łącznie wpłynęło 9 ofert, odrzucono dwie. Za najkorzystniejszą uznano ofertę konsorcjum w składzie: OPGK Rzeszów SA i Polkart z Warszawy (204,7 tys. zł; wartość szacunkowa: 381,3 tys. zł brutto).
Dla części II (woj. opolskie) wpłynęły 3 oferty, odrzucono jedną. Jako najkorzystniejszą wybrano propozycję spółki Eurosystem z Chorzowa (117,3 tys. zł; wartość szacunkowa: 155 tys. zł brutto).
Dla części III (woj. podlaskie) wpłynęło 10 ofert, odrzucono jedną. Podobnie jak dla części I najkorzystniejszą złożyło konsorcjum w składzie: OPGK Rzeszów SA i Polkart z Warszawy (216,5 zł; wartość szacunkowa: 414,5 tys. zł brutto).
Dla części IV (woj. warmińsko-mazurskie) wpłynęło 8 ofert, odrzucono dwie. Za najkorzystniejszą uznana została oferta spółki OPGK Olsztyn (247,1 tys. zł; wartość szacunkowa: 396,1 tys. zł brutto).

Jedynym kryterium wyboru ofert była cena.

Szczegóły

Źródło: GUGiK, AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS