wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-10-26| Geodezja, GIS, Mapy, Ludzie, Instytucje

Dr Adam Iwaniak - nowy wiceprezes GUGiK


Potwierdziła się nieoficjalna informacja, publikowana wczoraj na GeoForum, że na stanowisko wiceprezesa Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii powołano dr. Adama Iwaniaka.

Adam Iwaniak urodził się w 1962 r., jest adiunktem w Katedrze Geodezji i Fotogrametrii oraz kierownikiem Laboratorium GIS Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Przez pewien czas był doradcą byłego GGK Jerzego Albina. Jest członkiem Stowarzyszenia Geodetów Polskich i Stowarzyszenia Kartografów Polskich. Był kierownikiem studium podyplomowego „Systemy Informacji o Terenie i Pomiary GPS” organizowanego przez Katedrę Geodezji i Fotogrametrii AR Wrocław. Wśród swoich zainteresowań wymienia m.in. systemy informacji geograficznej, generalizację map cyfrowych, wykorzystanie sztucznej inteligencji w geodezji i kartografii.


Dr Adam Iwaniak podczas Podlaskiego Forum GIS
(Nowogród, 31.08-2.09, 2006)

Paulina Jakubicka


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Adam trzymaj się - powodzenia. Pamiętamy cię dobrze z AR ty niedobry...Pozdrawiamy
odpowiedz zgłoś
---- Oby swą stanowczość przeniósł na działania związane z podejmowaniem słusznych decyzji bo w geodezji źle siędzieje - ale wątpię w pozytywne zmiany.....była studentka Pana Adama.
odpowiedz zgłoś
Konik polny Ponad rok poprzedni GG współpracował z p. A.I., az skończyło sie z hukiem.Ciekawe ile obecny wytrzyma.Poglądy p. A.I. sa nadwyraz elastyczne, ale czy to wystarczy?
odpowiedz zgłoś
OK Fajnie mieć tam do góry kogoś kto mnie wcześniej męczył na AR ..:)) Moje gratulacje Pozdrawiam W-ce oraz tegorocznych mgr geodezji
odpowiedz zgłoś
Może i właściwy człowiek ,ale ... Za czasów studenckich pamiętam że był strasznie czasami dla nas studentów uciążliwy nad normę ,żeby nie napisać!#$%!
odpowiedz zgłoś
Własciwy człowiek... Czyli tow. Albin również miał dobrych wspólpracowików (vide tekst powyżej)?? Wiem jaka bedzie odpowiedź :) Ale wg mnie to nie o koncepcje tam poszło, tylko o coś innego :)
odpowiedz zgłoś
WLASCIWY CZLOWIEK Należy pogratulować wyboru G.G.K. Panu Potrapelukowi, wlasciwy czlowiek na tym stanowisku
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS