wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-23| Geodezja, GIS, Przetargi

Rzeszów: Kto wykona inwentaryzację w pasach drogowych?

Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie inwentaryzacji w zakresie geometrii jezdni ulic, chodników, oznakowania pionowego, poziomego, sygnalizacji świetlnych, wygrodzeń, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, oświetlenia ulicznego, drzew, obiektów inżynierskich oraz innych obiektów i elementów znajdujących się w pasach drogowych dróg publicznych i wewnętrznych na terenie Rzeszowa.


Rzeszów: Kto wykona inwentaryzację w pasach drogowych? <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać, że w ciągu ostatnich 3 latach zrealizował co najmniej dwa zadania w zakresie wykonania aktualizacji geometrii jezdni ulic, chodników, oznakowania pionowego, poziomego i innych elementów wchodzących w zakres pasa drogowego do aktualizacji bazy danych elektronicznej mapy oznakowania eDiom z wykorzystaniem skaningu laserowego o łącznej długości ewidencyjnej sieci dróg minimum 200 km każde.

Oferty można składać do 30 stycznia br. Wymagane wadium: 9,7 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Termin realizacji zamówienia: 10 grudnia br.

Źródło: MZD w Rzeszowie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS