wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-23| Geodezja, GIS, Przetargi

Rzeszów: Kto wykona inwentaryzację w pasach drogowych?

Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie inwentaryzacji w zakresie geometrii jezdni ulic, chodników, oznakowania pionowego, poziomego, sygnalizacji świetlnych, wygrodzeń, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, oświetlenia ulicznego, drzew, obiektów inżynierskich oraz innych obiektów i elementów znajdujących się w pasach drogowych dróg publicznych i wewnętrznych na terenie Rzeszowa.


Rzeszów: Kto wykona inwentaryzację w pasach drogowych? <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać, że w ciągu ostatnich 3 latach zrealizował co najmniej dwa zadania w zakresie wykonania aktualizacji geometrii jezdni ulic, chodników, oznakowania pionowego, poziomego i innych elementów wchodzących w zakres pasa drogowego do aktualizacji bazy danych elektronicznej mapy oznakowania eDiom z wykorzystaniem skaningu laserowego o łącznej długości ewidencyjnej sieci dróg minimum 200 km każde.

Oferty można składać do 30 stycznia br. Wymagane wadium: 9,7 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Termin realizacji zamówienia: 10 grudnia br.

Źródło: MZD w Rzeszowie


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
TV to bylaby dobra sprawa dla TV, dziennikarze lubia snuc domysly i szukac sensacji, tutaj mieliby pole do popisu i do rzetelnego i dogłebnego zbadania tematu.
odpowiedz zgłoś
Sprawa co najmniej dla Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.
odpowiedz zgłoś
ZDM a pamiętacie to: http://geoforum.pl/?page=news
odpowiedz zgłoś
SKANDAL ...premierze nie śpij jak przed ACTA, REAGUJ!!!!
odpowiedz zgłoś
sprawa dla CBA i sa wyniki przetargu publicznego! Jedyną ofertę złożył "Designers", brawo, coz za niespodzianka! zamawiający miał budżet w wysokości 400 000PLN, Designers podał cenę na poziomie, uwaga, 399 750! Warto wspomniec ze w 2010 podobny przetarg na 150 km i bez skanningu laserowego poszedl ponizej 90 000PLN! smiech na sali.......
odpowiedz zgłoś
zmiany Czy ktoś czytał zmiany i odpowiedzi do przetargu? W żywe oczy się śmieją!!!
odpowiedz zgłoś
buhahaa dlaczego nie dadzą tego od razu z wolnej ręki dla D......s!!!! Tylko oni spełniają warunki, programu nie kupisz, nie przeszkolisz się (chyba, że jesteś urzędnikiem). Druga sprawa dlaczego takie warunki? Dobrze D.....s zna kto i gdzie i jaką długość sieci zrobił w eDiomie wiec może dobrać sobie warunki udziału w przetargu aby nikt inny nie mógł wystartować w przetargu. Proszę przejrzeć przetargi na edioma kto startował. 99% tylko jedna firma (wiadomo jaka) :-D Przywołana poniżej Warszawa udowadnia poraz kolejny, że Prawo jest martwe...
odpowiedz zgłoś
jawna kpina te wymagania to jest jakis zart i kpina w majestacie prawa! podpatrzylem wymagania i trzeba miec uprawnienia do obslugi bazy eDIOM. Ciekawe czy wystawiaja takie zaswiadczenie innym firmom, po drugie zadna firma nie jest w stanie tego kupic(sprzedaja tylko zarzadcom). Zeby nie robic takiej szopki jak w Warszawie (wydali ponad banke z wolnej reki) napisali SIWZ
odpowiedz zgłoś
dsg Jak to kto? - Designers.
odpowiedz zgłoś
9 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS