Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-16| Geodezja, Imprezy

Zapowiedź konferencji na Ukrainie

W dniach 25-27 kwietnia na Politechnice Lwowskiej odbędzie się 17. Międzynarodowa Konferencja Naukowa i Techniczna GEOFORUM 2012.


Zapowiedź konferencji na Ukrainie

Organizatorem spotkania jest Zachodnie Stowarzyszenie Geodetów Ukraińskiego Stowarzyszenia Geodetów i Kartografów (USGC). Referaty będą wygłaszane w sesjach:
• geodezja i geodynamika;
• fotogrametria, kartografia, GIS;
• geodezja inżynieryjna;
• kataster, zagospodarowanie terenu;
• geodezja i GIS wojsku;
• instrumenty.

Komitetowi Organizacyjnemu przewodniczą: prof. Ihor Trevoho – szef USGC oraz Jaroslav Jatskiv – dyrektor Obserwatorium Astronomicznego Ukraińskiej Akademii Nauk. Głównym sponsorem jest firma Leica Geosystems. Koszt konferencji to 70 euro (bez noclegów). Członkiem komitetu organizacyjnego jest prezes SGP Stanisław Cegielski.

Imprezie patronują m.in. ministerstwa: Edukacji i Nauki, Obrony, Ochrony Środowiska. Jednym z patronów medialnych jest miesięcznik GEODETA.

Tematyka konferencji i informacje organizacyjne

Źródło: USGC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS