Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-10| Przetargi, Software

Kielce: oprogramowanie geodezyjne dla uczelni

Politechnika Świętokrzyska, która od października ub.r. kształci między innymi na kierunku geodezja i kartografia, zamawia dostawę programów komputerowych w ramach projektu pn. „Politechnika Świętokrzyska – uczelnia na miarę XXI w.”. Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS. Oferty można składać do 9 lutego 2012 r.


Kielce: oprogramowanie geodezyjne dla uczelni

Zamówienie podzielono na 6 części:
1. 17 licencji WinKalk w.3.9 + wszystkie dodatkowe moduły (cele dydaktyczne),
2. 17 licencji Mikromap w. 5.0 + wszystkie dodatkowe moduły (cele dydaktyczne),
3. 1 pakiet EWMAPA w. 10 dla Windows (cele dydaktyczne),
4. 2 licencje EWOPIS 5 dla Windows (cele dydaktyczne),
5. 1 licencja/20 stanowisk C-Geo 2011 wersja podstawowa z modułem kalibracji rastra i rocznym dostępem do aktualizacji (cele dydaktyczne),
6. 4 licencje MS Office 2010 Pro Plus MOLP.

Termin realizacji: 7-21 dni od udzielenia zamówienia.

Źródło: Politechnika Świętokrzyska


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS