wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-12-09| Teledetekcja, Imprezy

PW zaprasza na Dzień Teledetekcji

17 grudnia, w rocznicę pierwszego lotu samolotu braci Wright, na całym świecie obchodzony jest Dzień Teledetekcji. Stowarzyszenie Studentów Geoida wraz z pracownikami Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej zapraszają na wspólne świętowanie tego wydarzenia.


PW zaprasza na Dzień Teledetekcji
Hasłem tegorocznej edycji jest: „Z Teledetekcją przez Wszechświat”. Już 12 grudnia krużganki Gmachu Głównego PW zapełnią się niezwykłymi fotografiami planet Układu Słonecznego, wykonanymi różnymi technikami. Nie zabraknie także innych ciekawostek z dziedziny astronautyki. Ponadto, na zakończenie tegorocznych obchodów, organizatorzy zapraszają na interesujące spotkanie z Maciejem Urbanowiczem, studentem wydziału Mechaniki Energetyki i Lotnictwa PW, jednym z twórców satelity PW-SAT. Godzinny wykład pt. „Kosmos w zasięgu ręki – czyli PW-Sat – pierwszy POLSKI satelita” odbędzie się 19 grudnia o godz. 15:15 w sali 315 Gmachu Głównego PW.

Żadna impreza nie może obyć się bez konkursu - organizatorzy zachęcają więc do wzięcia udziału w zabawie GEOFINDER. Zwycięzcy gwarantują atrakcyjną nagrodę. Pierwsza zagadka pojawi się już 12 grudnia.

Szczegóły
Więcej o PW-SAT

Źródło: Stowarzyszenie Studentów WGiK PW Geoida


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS