Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-22| GIS, Teledetekcja, Przetargi, Instytucje

ARiMR zamawia ortofotomapę Polski

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła przetarg na aktualizację i modernizację baz danych systemu LPIS – opracowanie cyfrowej ortofotomapy dla obszaru ok. 312 tys. km kw.


ARiMR zamawia ortofotomapę Polski

Zamówienie obejmuje wykonanie barwnych zdjęć lotniczych kamerą cyfrową w barwach rzeczywistych (RGB) i bliskiej podczerwieni (IR) oraz opracowanie na ich podstawie cyfrowej ortofotomapy w barwach rzeczywistych (RGB) i barwach fałszywych (CIR) w układzie 1992, a także opracowanie cyfrowej ortofotomapy w barwach rzeczywistych (RGB) w układzie 2000.
Przetarg podzielono na dwie części obejmujące:
1) obszar ok. 161 603 km kw., wadium 220 tys. zł;
2) obszar ok. 155 315 km kw., wadium 210 tys. zł.
Opracowania dla każdej z części mają być wykonane w terenowej wielkości piksela 0,25 m lub 0,5 m zależnie od obszaru (patrz mapa obok).

Wykonawca musi się wykazać opracowaniem w ciągu ostatnich trzech lat co najmniej dwóch zamówień o łącznej wartości 3 mln zł brutto o charakterze podobnym do zakresu prac niniejszego zamówienia. Ponadto jednym z wymagań jest dysponowanie 5 samolotami przeznaczonymi do wykonywania zdjęć fotogrametrycznych.

Oferty (na jedną z części) można składać do 28 grudnia br. Oszacowna na podstawie wadium wartość zamówienia to minimum 14,3 mln zł. Czas realizacji: 36 miesięcy.

Źródło: ARiMR, BS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS