wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-02| Ludzie, Instytucje

Wysocki dyrektorem w GUGiK

Stanowisko dyrektora Departamentu Informacji o Nieruchomościach Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii 1 listopada objął Jarosław Wysocki.


Wakat trwał już od lata 2010 roku (wcześniej funkcję tę pełniła Alicja Kulka). Konkurs na nowego dyrektora ogłoszono w kwietniu 2011 roku. Wymagania formalne na to stanowisko spełniło trzech kandydatów: Krzysztof Beczkowski, Arkadiusz Ciupa i Jarosław Wysocki. Ostatecznie w wyniku postępowania konkursowego wybrano tego trzeciego.

Jarosław Wysocki ukończył geodezję na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie, a także studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości, systemów informacji geograficznej, zarządzania funduszami UE oraz zarządzania projektami.
Pracował już w GUGiK, gdzie pełnił funkcję naczelnika Wydziału Informatyzacji Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego. Był zaangażowany w realizację projektów związanych z budową Zintegrowanego Systemu Katastralnego oraz wektoryzacją map katastralnych. Ostatnio pełnił funkcję kierownika wydziału w Departamencie Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Zajmował się przygotowaniem i realizacją projektów dotyczących konwersji baz danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz elektronicznej administracji w urzędach gmin i starostwach powiatowych województwa mazowieckiego. Ponadto realizował działania związane ze współpracą międzynarodową w zakresie wykorzystania technologii satelitarnych.

Uczestniczył także w przygotowaniu przedsięwzięcia dotyczącego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla Związku Celowego Powiatów Województwa Zachodniopomorskiego. Jest międzynarodowym ekspertem w ramach projektu Banku Światowego dotyczącego rejestracji nieruchomości w Azerbejdżanie. W roku 2005 został odznaczony przez prezydenta RP brązowym krzyżem zasługi

BS, JW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Gratulacje Jeden z kandydatów wycofał się jeszcze przed wakacjami, dużej konkurencji nie było.
odpowiedz zgłoś
zawodowo spotkałam różnych urzędników. Arogancja urzędnicza często nie ma granic. Wykonawca jest dla nich nikim, jakby te pieniądze płacili z własnej kieszeni. Nie zależy im w większości sytuacji jaką pracę przekażesz do Zasobu. A praca nie będzie dobra jak nie ma współpracy a Urzędnik czeka na każde potknięcie. A u Pana Mączewskiego wymagania są, ale kultura urzędnicza równa wymaganiom. I współpraca taka, żeby do Zasobu poszedł przyzwoity produkt. Więc uczmy się od tego Urzędu.
odpowiedz zgłoś
Do waaw Przynajmniej jest to komentarz na poziomie w przeciwieństwie do Pańskiego (Pani). Poza tym słyszałem więcej takich opinii jaką przytoczyła "geodetka".
odpowiedz zgłoś
Gratulacje dla nowego dyrektora. I życzę powodzenia w pracy :)
odpowiedz zgłoś
GRATULACJE dla Pana Wysockiego. Czytając czasami komentarze mam wrażenie, że to portal dla gimnazjalistów-eh....
odpowiedz zgłoś
kozan sam pisał. hehe
odpowiedz zgłoś
jeju Co za lizus napisał poprzedni wpis. Aż ocieka wazeliną... Kuźnia doświadczeń i kultury, no i pewnie wazeliniarstwa. Fu, fu.
odpowiedz zgłoś
Panu Jarosławowi Wysockiemu gratuluję i kciuki trzymam. Z tych trzech osób to najlepsza kandydatura. A Pan Jarosław ma spore doświadczenie i jest kulturalnym człowiekiem. Zresztą jak większość pracowników u Pana Mączewskiego. To dobra kuźnia doświadczeń i kultury urzędniczej.
odpowiedz zgłoś
8 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS