wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-02| Ludzie, Instytucje

Wysocki dyrektorem w GUGiK

Stanowisko dyrektora Departamentu Informacji o Nieruchomościach Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii 1 listopada objął Jarosław Wysocki.


Wakat trwał już od lata 2010 roku (wcześniej funkcję tę pełniła Alicja Kulka). Konkurs na nowego dyrektora ogłoszono w kwietniu 2011 roku. Wymagania formalne na to stanowisko spełniło trzech kandydatów: Krzysztof Beczkowski, Arkadiusz Ciupa i Jarosław Wysocki. Ostatecznie w wyniku postępowania konkursowego wybrano tego trzeciego.

Jarosław Wysocki ukończył geodezję na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie, a także studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości, systemów informacji geograficznej, zarządzania funduszami UE oraz zarządzania projektami.
Pracował już w GUGiK, gdzie pełnił funkcję naczelnika Wydziału Informatyzacji Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego. Był zaangażowany w realizację projektów związanych z budową Zintegrowanego Systemu Katastralnego oraz wektoryzacją map katastralnych. Ostatnio pełnił funkcję kierownika wydziału w Departamencie Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Zajmował się przygotowaniem i realizacją projektów dotyczących konwersji baz danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz elektronicznej administracji w urzędach gmin i starostwach powiatowych województwa mazowieckiego. Ponadto realizował działania związane ze współpracą międzynarodową w zakresie wykorzystania technologii satelitarnych.

Uczestniczył także w przygotowaniu przedsięwzięcia dotyczącego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla Związku Celowego Powiatów Województwa Zachodniopomorskiego. Jest międzynarodowym ekspertem w ramach projektu Banku Światowego dotyczącego rejestracji nieruchomości w Azerbejdżanie. W roku 2005 został odznaczony przez prezydenta RP brązowym krzyżem zasługi

BS, JW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS