Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-25| Prawo, Instytucje, Imprezy, Kataster

Co będzie na konferencji PTIP

Opublikowano szczegółowy program tegorocznej konferencji Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej (Warszawa, 7-9 listopada) pod hasłem „Informacja przestrzenna dla Polski i Europy”.


Co będzie na konferencji PTIP

Spotkanie odbędzie się pod patronatem Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej i głównego geodety kraju. Podczas sesji otwarcia Alessandro Annoni reprezentujący Wspólnotowe Centrum Badawcze (JRC) wygłosi referat nt. znaczenia INSPIRE w kontekście Europejskiej agendy cyfrowej, a Jolanta Orlińska przedstawi wybrane działania GUGiK dotyczące IIP. Oddzielna sesja połączona z dyskusją panelową będzie poświęcona skoordynowanemu rozwojowi regionalnych systemów informacji przestrzennej.
Uczestnicy będą mogli zapoznać się także z aktualnymi wynikami prac prowadzonych w polskich instytucjach zajmujących się geoinformacją. Ogółem zaplanowano 60 referatów. Ponadto odbędą się warsztaty umożliwiające pogłębienie wiedzy z zakresu geomatyki. Uczestnicy otrzymają Roczniki Geomatyki wydawane przez PTIP. Opłata za uczestnictwo w konferencji wynosi 950 zł.
Zobacz szczegółowy program

Źródło: PTIP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS