wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-06| GIS, Przetargi, Edukacja

Uczelnia zamawia GIS-owe szkolenie

Przeprowadzenie szkolenia pn. „Systemy Informacji Geograficznej – poziom podstawowy” jest przedmiotem przetargu nieograniczonego, który ogłosił Uniwersytet Rzeszowski. Oferty można składać do 14 października br.


Uczelnia zamawia GIS-owe szkolenie

Wykonawca przeprowadzi w latach 2011/12 dwa cykle szkoleniowe po 30 godzin lekcyjnych dla 15-osobowych grup złożonych z uczelnianej kadry. Prowadzący kurs musi spełnić takie warunki, jak:
• wykształcenie wyższe z dziedziny geodezji lub geografii i przygotowanie pedagogiczne;
• 3-letni staż pracy jako specjalista GIS;
• 3-letnie doświadczenie pracy ze studentami;
• doświadczenie w zakresie kształcenia dorosłych i prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem narzędzi GIS;
• ukończone szkolenia z zakresu GIS: ArcGIS Desktop III: zadania i analizy przestrzenne, techniki tworzenia i edycji danych, ArcGIS Spatial Analyst, zarządzanie rastrami w ArcGIS.

Przetarg odbywa się w ramach projektu „Budowa potencjału dydaktycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego na poziomie europejskim”, zadanie nr 3 „Podnoszenie kompetencji akademickiej kadry dydaktycznej UR”, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: UR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Legale? Zgadzam się z KOŁO. Dlaczego niby osoba po skończeniu tylko tych szkoleń ma rzetelną wiedzę o GIS. Długoletnia praca w branży daje większe doświadczenie niż wspomniane kursy.
odpowiedz zgłoś
Legalne? Czy wskazywanie jako wymóg nazw konkretnych szkoleń jest legalne? Poza tym lepiej by było sprawdzić kompetencje, bo raczej po tych szkoleniach wiadomej firmy to będzie szkoleniowiec jak z koziej...
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS