Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-06| GIS, Przetargi, Edukacja

Uczelnia zamawia GIS-owe szkolenie

Przeprowadzenie szkolenia pn. „Systemy Informacji Geograficznej – poziom podstawowy” jest przedmiotem przetargu nieograniczonego, który ogłosił Uniwersytet Rzeszowski. Oferty można składać do 14 października br.


Uczelnia zamawia GIS-owe szkolenie

Wykonawca przeprowadzi w latach 2011/12 dwa cykle szkoleniowe po 30 godzin lekcyjnych dla 15-osobowych grup złożonych z uczelnianej kadry. Prowadzący kurs musi spełnić takie warunki, jak:
• wykształcenie wyższe z dziedziny geodezji lub geografii i przygotowanie pedagogiczne;
• 3-letni staż pracy jako specjalista GIS;
• 3-letnie doświadczenie pracy ze studentami;
• doświadczenie w zakresie kształcenia dorosłych i prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem narzędzi GIS;
• ukończone szkolenia z zakresu GIS: ArcGIS Desktop III: zadania i analizy przestrzenne, techniki tworzenia i edycji danych, ArcGIS Spatial Analyst, zarządzanie rastrami w ArcGIS.

Przetarg odbywa się w ramach projektu „Budowa potencjału dydaktycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego na poziomie europejskim”, zadanie nr 3 „Podnoszenie kompetencji akademickiej kadry dydaktycznej UR”, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: UR


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS