wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-15| Geodezja, GIS, Przetargi

Łódź: MGP dostarczy cyfrowe mapy

Miejskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne z Łodzi oraz OPGK Łódź wykonają za 1,624 mln zł bazy danych podstawowej i szczegółowej osnowy poziomej i wysokościowej w postaci możliwej do zaimportowania do oprogramowania Geo-Info V Mapa.


Łódź: MGP dostarczy cyfrowe mapy

Trzech wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu w trybie ograniczonym przyspieszonym ogłoszonym przez Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi. Jeden z nich – OPGK Lublin – został odrzucony; a dwóch pozostałych wykonawców: konsorcjum reprezentowane przez MGP i firmę Geokart International Rzeszów zaproszono do składania ofert.

Jednak jedyną ofertę złożyło konsorcjum z liderem MGP i jemu udzielono zamówienia. Czas realizacji usługi wynosi 14 miesięcy.

Przedmiotem zamówienia jest:
• inwentaryzacja osnowy poziomej I, II, III klasy (7,5 tys. punktów) oraz osnowy wysokościowej I, II, III, IV klasy (2,8 tys. punktów) dla Łodzi oraz modernizacja szczegółowej osnowy poziomej i wysokościowej;
• wyznaczenie współczynników transformacji dla pomiarów satelitarnych wykonanych w układzie ASG-EUPOS na lokalny PUWG 2000/6 dla optymalnie określonych obszarów Łodzi, umożliwiających wprowadzenie ich do odbiorników GPS celem bezpośredniego odczytu współrzędnych w PUWG 2000/6;
• dostarczenie przekonwertowanej bazy danych numerycznej mapy zasadniczej, która jest prowadzona w systemie Geo-Info V Mapa wraz z interpolacją warstwic i ich generalizacją.

Źródło: MODGiK, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
brawo więcej takich projektów
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS