wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-09-06| Mapy, Przetargi

ARiMR zamawia wektorową mapę rowów

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie aktualizacji wektorowej mapy rowów o szerokości do 2 m. Oferty można składać do 9 września br.


ARiMR zamawia wektorową mapę rowów <br />
fot. JK
fot. JK

Zamówienie dotyczy rowów, które zostały uwzględnione w załącznikach graficznych do wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich wraz z dokumentacją techniczną w celu realizacji zadań związanych z przystosowaniem Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS) do wymagań zasad wzajemnej zgodności oraz Dobrej Kultury Rolnej.

Zamawiający oczekuje sporządzenia przez wykonawcę wektorowej mapy rowów dla ok. 150 tys. działek referencyjnych. Przewiduje też udzielenie zamówień uzupełniających stanowiących nie więcej niż 50% zamówienia podstawowego. Wykonawca ubiegający się o zamówienie powinien wykazać się wykonaniem w okresie ostatnich 3 lat zamówienia o wartości nie mniejszej niż 100 tys. zł brutto o podobnym charakterze.

Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Termin realizacji prac: 3 mies. od udzielenia zamówienia.

Źródło: ARiMR


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Deja vu. A co sie stalo z mapa rowow ktora zlecali rok temu?
odpowiedz zgłoś
mapa ? Może opracujmy mapę krawężników ulic, mapę studzienek i mapę każdej innej klasy obiektów referencyjnych a wszystko będzie zgodne z zasadą jednokrotnego pozyskiwania danych i duchem inspire
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS