wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-06-29| Mapy, Przetargi, Instytucje

Małopolskie zamawia druk map

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosił przetarg nieograniczony na druk map województwa w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej (MSIT).


Małopolskie zamawia druk map

Przedmiotem zamówienia jest druk map województwa:
• składanej w dwóch wersjach językowych (polskiej w nakładzie 75 tys. egz. i angielskiej w nakładzie 50 tys. egz.),
• wyrywanej w dwóch wersjach językowych (polskiej w nakładzie 600 tys. kartek w bloczkach po 100 i angielskiej w nakładzie 140 tys. kartek w bloczkach po 100),
• wiszącej laminowanej (1 tys. sztuk o wymiarach 70 cm wys. x 100 cm szer., każda oprawiona w system umożliwiający powieszenie).

Szacunkowa wartość zamówienia: 230 tys. zł. Wymagane wadium: 1 tys. zł. Oferty można składać do 3 sierpnia 2011 r. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej będzie cena.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. Małopolski System Informacji Turystycznej (MSIT) realizowanego w ramach osi priorytetowej „Turystyka i przemysł kulturowy”, działanie 3.1. „Rozwój infrastruktury turystycznej”. Wartość całego projektu wynosi 19 221 533 zł, w tym dofinansowanie z MRPO 2007-2013 – 14 366 924 zł (75%). Celem projekt jest zbudowanie zintegrowanego regionalnego systemu informacji turystycznej w województwie składającego się z warstwy analogowej (tzw. informacja tradycyjna) oraz warstwy cyfrowej, połączonych zintegrowanym systemem zarządzania.

Źródło: UMWM, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS