wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-27| GIS, Teledetekcja, Przetargi

Niespodzianka w przetargu ARiMR na weryfikatora

Choć oferta konsorcjum kierowanego przez firmę Sanawia z Łodzi na kontrolę danych LPIS była najtańsza, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za najkorzystniejszą uznała droższą o 200 tys. zł propozycję warszawskiej spółki Plan.


Niespodzianka w przetargu ARiMR na weryfikatora
Podczas otwarcia ofert, które odbyło się 9 maja br. w siedzibie ARiMR, najtańsza okazała się propozycja konsorcjum w składzie: Sanawia SA Łódź (lider), Eurosystem SA Chorzów i OPGK Olsztyn (3,066 mln zł). Z powodu zbyt późnego wpłqacenia przez Sanawię wadium na konto ARiMR propozycja ta w ogóle nie była jednak rozpatrywana. Stąd za najkorzystniejszą uznano ofertę drugiego w kolejności wykonawcy, czyli firmy Plan z Warszawy. Jest ona gotowa zrealizować zamówienie za 3,287 mln zł.

Przedmiotem zamówienia jest:
• pełnienie zadań Weryfikatora Jakości Danych (WJD) w zakresie monitoringu prac, kontroli ilości i jakości technicznej cyfrowych ortofotomap lotniczych w rozdzielczości 25 i 50 cm, danych wektorowych tworzących warstwy Systemu Identyfikacji Działek Rolnych oraz cyfrowej ortofotomapy satelitarnej;
• import wymienionych danych do Zintegrowanego Systemu Zarządzania i Kontroli (ZSZiK).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
odswiezanie stron to nie zawsze jest dobry sposób na pisanie postów hihi
odpowiedz zgłoś
@mgr No wiesz? Pudelek też ma swoich wiernych czytelników i nie ma co zarzucać mu miernoty tematycznej ani obraźliwie insynuować niską "jakość" tamtejszych forowiczów. TEORIE SPISKOWE RULEZ!!!
odpowiedz zgłoś
strona internetowa Ależ broń Boże nie twierdzę że jest obowiązek posiadania strony internetowej. Myślę że w 2011 to nadal tylko bajer, nikomu nie potrzebny wodotrysk (a może nawet już przeżytek). Kogo w końcu interesuje kto tam pracuje, gdzie firma jest zlokalizowana, jaki ma profil i doświadczenie...Ważne że zaproponowała najniższą cenę!!
odpowiedz zgłoś
do czepialsko a czy jest obowiązek posiadania strony internetowej? nie liczy się www tylko jakość wykonanej pracy przez firmę...
odpowiedz zgłoś
strona internetowa Czy ktos napotkał stronę tej firmy??
odpowiedz zgłoś
@z-ca księgowej litości z tymi teoriami spiskowymi, chociaż trochę powagi. To nie jest forum Pudelka. Co ma księgowa ARiMR do czasu wpłynięcia przelewu? Ktoś po prostu dał d... i nie zapłacił na czas.
odpowiedz zgłoś
niespodiewanka? No przecież wszyscy wiedzą, że ARIMR ma na pieńku z Eurosystemem i ich nie chcieli... No a podobno księgowa może wiele... więc ok. 40min kontrolowanego księgowania zrobiło swoje... I ARIMR problemu nie ma...
odpowiedz zgłoś
NIespodzianka? to raczej spodziewana niespodzianka...
odpowiedz zgłoś
8 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS