wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-05-24| Geodezja, Przetargi

Katowicki zasób będzie zinformatyzowany za 2,3 mln zł

Urząd Miasta Katowice opublikował informację o udzieleniu zamówienia na wykonanie usługi informatyzacji państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego z obszaru Miasta Katowice.


Katowicki zasób będzie zinformatyzowany za 2,3 mln zł <br />
fot. SIP Katowic
fot. SIP Katowic

Przedmiotem informatyzacji są źródłowe zbiory ewidencji gruntów, budynków i lokali będące podstawą zmian ewidencyjnych oraz dokumenty gromadzone w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Urzędu Miasta Katowice. Przedmiotem opracowania jest zeskanowanie dokumentów, ich właściwe opisanie w bazie danych oraz skatalogowanie w założonych repozytoriach zeskanowanych plików.

Jak już informowaliśmy, w przetargu wystartowało łącznie 7 konsorcjów/firm. Ostatecznie odrzucono dwie oferty: OPEGIEKA Elbląg (z uwagi na brak przedstawionych przez wykonawcę wyjaśnień dotyczących rażąco niskiej ceny) i Tukaj Mapping Central Europe (z uwagi na złożone wyjaśnienia nie poparte dowodami).

Najtańszą z pozostałych ofert złożyło konsorcjum dwóch spółek: szczecińskiej Fotokart oraz OPGK Koszalin i ono zinformatyzuje zasób za 2,3 mln zł brutto. Zamawiający gotowy był przeznaczyć na ten cel ponad 0,5 mln zł więcej. Pozostałe ważne oferty złożyli: • Geomar Szczecin i OPGK Gdańsk, • PMG Katowice i Progeo Katowice, • PGI Compass Kraków, • KPG Kraków i Geofoto Zagrzeb.

źródło: TED, UM Katowice, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS