wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-04-07| Geodezja, Instytucje, Kataster

Kraków: umowa ramowa na operaty szacunkowe

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie zawrze umowę ramową z dziesięcioma wykonawcami na wykonywanie operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych.


Kraków: umowa ramowa na operaty szacunkowe

Całkowita wartość zamówienia została oszacowano na prawie 2,6 mln zł netto. Zamawiający zakwalifikował do podpisania umowy ramowej dziesięciu wykonawców (od najkorzystniejszej wg kryterium ceny):
1. MGGP SATarnów;
2. Maciej Próchnicki Kraków;
3. Konsorcjum: INPROFI Nieruchomości Tomasz Szlosek Rzeszów,
Szacowanie Nieruchomości Wiśniewska Halina Rzeszów;
4. Helbin Barbara „Prolex” Biuro Prawno-Usługowe Sosnowiec;
5. Biuro Nieruchomości Kataster Zbigniew Kruk Kocmyrzów;
6. Firma „Invest-Nieruchomości” Jerzy Bury Kraków;
7. Rzeczoznawca Majątkowy Dariusz Gajda Tarnów;
8. Administracja i Zarządzanie Piotr Klimowicz Kraków;
9. Wyceny Nieruchomości Adam Korzeniowski Kraków;
10. PPHU „Konsal” Lech Lisiński Częstochowa.
Ci wykonawcy zostaną zaproszeni do składania ofert.

Umowa ramowa to szczególna instytucja przewidziana w ustawie Pzp. Zamawiający może zawrzeć ją z jednym lub wieloma wykonawcami, a jej cel to ustalenie warunków dotyczących udzielania zamówień publicznych w przyszłości. Umowa ramowa stanowi pewien etap udzielania zamówień publicznych, jej zawarcie nie jest jednak udzieleniem zamówienia.

Źródło: MUW, BS


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
haha O ludzie ! MGGP najtansze wsrod firm jedno i dwuosobowych. Toż te operaty to bedzie arcydzieło ! Oby jak najwiecej tych operatow trafilo pod ocene stowarzyszenia rzeczoznawcow majatkowych. Chyba ze tam tez juz dzialaja ha ha ha.
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS