Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

ReklamaOferujemy reklamę na portalu Geoforum.pl

Warunki zamieszczania reklam na portalu Geoforum.pl

  • Warunkiem zamieszczenia reklamy (banera lub artykułu sponsorowanego/ogłoszenia płatnego) na portalu Geoforum.pl jest złożenie pisemnego zamówienia zawierającego: warunki ustalone z redakcją, dane zamawiającego do faktury oraz kontakt telefoniczny i mailowy do osoby zamawiającej.
  • Zamówienia przyjmowane są w trybie ciągłym, w miarę wolnych miejsc.
  • W przypadku zamawiania banera najwygodniej skorzystać z formularza zamówienia banera.
  • W przypadku zamawiania artykułu sponsorowanego najwygodniej skorzystać z formularza zamówienia artykułu.
  • Banery należy dostarczyć w formacie GIF lub JPEG. Wielkość pliku nie może przekroczyć zadanej dla danego typu banera wielkości (10-25 kB).
  • Materiały do artykułu sponsorowanego należy dostarczyć w następującej formie: tekst w Wordzie, grafikę w jednym z formatów: JPEG, PDF, TIF.
  • Szczegółowe informacje o wielkościach i cenach banerów oraz artykułów sponsorowanych znajdą Państwo w załączonym cenniku do pobrania. Ceny reklamy niestandardowej przygotowujemy na życzenie klienta.
  • Wypełniony formularz zamówienia, a także wszelkie pytania dotyczące reklamy należy kierować na adres geoforum@geoforum.pl


Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS