Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-10-03| Firma, Przetargi, Edukacja, Ludzie, Imprezy

Przedstawiciele KE i ESA przyjadą na Central European FP7 Space Info Day CracowKonferencja odbędzie się 17 października 2008 r. w Krakowie w Collegium Novum na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wezmą w niej udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, Europejskiej Agencji Kosmicznej, koordynatorzy oraz partnerzy projektów 6. PR i 7. PR w priorytecie Przestrzeń Kosmiczna, a także przedstawiciele polskich oraz europejskich firm i instytucji z branży kosmicznej. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów, które z pewnością zaowocują dalszą współpracą w ramach nowych projektów 7. PR.

Konferencja jest organizowana przez Uniwersytet Jagielloński, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Polską Platformę Technologii Kosmicznych oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Więcej informacji na temat konferencji:
http://www.kpk.gov.pl/SpaceInfoDay2008

Źródło: KPK PB UE


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS