Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-06-11| Geodezja, Instytucje

Próbowaliśmy dowiedzieć się czegoś więcej nt. doradcy GGK

Po odmowie podania łącznych kosztów poniesionych na funkcjonowanie doradców GGK w latach 2023–2024, o czym pisaliśmy TUTAJ, zadaliśmy GUGiK-owi jeszcze kilka pytań dotyczących stanowiska doradcy.


Próbowaliśmy dowiedzieć się czegoś więcej nt. doradcy GGK

Przypomnijmy, że obecnie jedynym doradcą GGK jest dr hab. inż. Paweł Hanus, prof. AGH.
We wniosku z 27 maja br. zapytaliśmy GUGiK, w jaki sposób naliczane jest jego wynagrodzenie oraz w jakich konkretnie sprawach doradzał GGK. Ponadto poprosiliśmy o udostępnienie kopii dokumentów, jakie doradca opracował w ramach realizacji zleconych zadań.

W odpowiedzi GUGiK podał jedynie, że „doradca otrzymuje wynagrodzenie miesięczne wg stawki ustalonej na podstawie zawartej umowy o pracę”.
Listy spraw ani żadnych dokumentów nie uzyskaliśmy, ponieważ urząd stwierdził, że pytania o te materiały „nie dotyczą informacji publicznej”.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS