Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-06-10| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Klaudiusz Rembowski łódzkim WINGiK-iem

Z dniem 27 maja br. Klaudiusz Rembowski został powołany przez wojewodę łódzkiego na stanowisko łódzkiego wojewódzkiego inspektora nadzoru geodezyjnego i kartograficznego.


Klaudiusz Rembowski łódzkim WINGiK-iem

Klaudiusz Rembowski urodził się w 1969 r. w Piotrkowie Trybunalskim. Jest absolwentem XXV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Łodzi (1988 r.) oraz Akademii Rolniczej we Wrocławiu (1993 r., kierunek geodezja i kartografia).

Po obronie pracy magisterskiej rozpoczął pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Geodezyjnym w Łodzi, gdzie przez 23 lata brał udział we wszystkich asortymentach prac geodezyjnych. W latach 2013–2016 był dyrektorem technicznym firmy. Posiada uprawnienia zawodowe w zakresach 1 i 2.

W 2016 r. podjął pracę w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi. W 2017 roku został kierownikiem Oddziału Kontroli i Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego.
Jest żonaty, ma syna. Wolny czas spędza głównie z rodziną.

Klaudiusz Rembowski zastąpił na stanowisku ŁWINGiK-a Wojciecha Dyakowskiego.

Źródło: ŁUW w Łodzi


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS