Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-06-05| Geodezja, Instytucje

Komu udostępniane są protokoły z PRGiK?

Publikacja w trzech ostatnich numerach „Biuletynu Informacyjnego GIG” kopii protokołów ustaleń z posiedzeń Państwowej Rady Geodezyjnej i Kartograficznej skłoniła nas do zwrócenia się do GUGiK-u z pytaniem, jakim podmiotom zewnętrznym udostępniane są wspomniane protokoły.


Komu udostępniane są protokoły z PRGiK? <br />
Pierwsze strony dwóch wybranych protokołów opublikowanych w "Biuletynie Informacyjnym GIG"
Pierwsze strony dwóch wybranych protokołów opublikowanych w "Biuletynie Informacyjnym GIG"

W odpowiedzi z 4 czerwca br. GUGiK podał, że „Główny Urząd Geodezji i Kartografii nie udostępniał podmiotom zewnętrznym protokołów z posiedzeń PRGiK”.

Po otrzymaniu tych wyjaśnień – w związku z publikacjami GIG-u oraz brakiem możliwości uczestnictwa prasy w posiedzeniach PRGiK – zwróciliśmy się ponadto do GUGiK-u z wnioskiem o udostępnienie treści protokołów z ostatnich posiedzeń Państwowej Rady Geodezyjnej i Kartograficznej.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS