Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-03-08| Geodezja, Instytucje

Apel do ministra o listę kandydatów na ZGGK

Dr hab. inż. Waldemar Izdebski zwrócił się do ministra rozwoju i technologii Krzysztofa Hetmana z prośba o przekazanie lub opublikowanie listy kandydatów, którzy spełnili wymogi formalne i zakwalifikowali się do dalszego etapu konkursu na stanowisko Zastępcy Głównego Geodety Kraju.


Apel do ministra o listę kandydatów na ZGGK

Jak podkreślił, takich informacji nie można skutecznie uzyskać od Głównego Geodety Kraju. „Mam nadzieję, że Pan Minister, ustawowo nadzorujący GGK, jest bardziej przywiązany do zachowania zasad transparentności w konkursach na wysokie stanowiska państwowe” – napisał Waldemar Izdebski.

Dalej zaznaczył, że sprawa jest ważna także w kontekście niedawnego konkursu na stanowisko GGK, „który ze względu na brak transparentności postępowania i dopuszczenie się plagiatu przez zwyciężczynię konkursu, jest obecnie przedmiotem postępowania przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Śródmieście”.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS