Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-09-11| Geodezja, Instytucje

ANKIETA. Co sądzisz o sprawie plagiatu?

Redakcja portalu Geoforum.pl zaprasza do udziału w ankiecie dotyczącej sprawy zarzutów o plagiat kierowanych wobec GGK Alicji Kulki.


ANKIETA. Co sądzisz o sprawie plagiatu?

13 lipca dr hab. inż. Waldemar Izdebski wystosował do premiera skargę, w której zarzucił GGK Alicji Kulce dopuszczenie się plagiatu w opracowaniu konkursowym przedłożonym w naborze na stanowisko Głównego Geodety Kraju. Na dowód przedstawił pozycje, z których skopiowane zostały całe akapity.
O tej sytuacji pisaliśmy na Geoforum.pl wielokrotnie. Osobom, którym ten temat jednak umknął, polecamy nasz najnowszy artykuł pt. „Rozstrzygnięcie konkursu na GGK i zarzut plagiatu - co wiemy po wakacjach?”.

W związku z wagą problemu chcielibyśmy teraz zapytać Was, nasi Czytelnicy: co tym sądzicie? Czy za zasadne uważacie zarzuty kierowane wobec Alicji Kulki? Czy ta sprawa w ogóle Was interesuje?
Nasza ankieta składa się tylko z dwóch pytań, a dodatkowo zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami w rubryce „Uwagi”.

Ankietę można wypełniać do 13 września. Jej wyniki przedstawimy na Geoforum.pl.

Przejdź do ANKIETY

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS