Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-06-19| Geodezja, Edukacja, Instytucje

KG PAN po raz drugi szuka najlepszych prac doktorskich

Komitet Geodezji Polskiej Akademii Nauk zaprasza do udziału w II edycji konkursu o nagrodę za wyróżniające się prace doktorskie. Termin nadsyłania prac to 30 czerwca br.


KG PAN po raz drugi szuka najlepszych prac doktorskich <br />
Fot. PAN
Fot. PAN

Celem konkursu jest popularyzacja wybitnych osiągnięć naukowych i badawczych z zakresu geodezji oraz wsparcie i promowanie wybitnych młodych naukowców jako autorów wyróżniających się prac doktorskich, w szczególności przygotowanych we współpracy międzynarodowej.

W konkursie mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich, które obejmują zagadnienia związane tematycznie z działalnością Komitetu, w szczególności dotyczące: geodezji fizycznej, geodezji satelitarnej, planetarnej i kosmicznej, geodynamiki, geoinformatyki, systemów informacji przestrzennej, GIS-u, układów odniesień przestrzennych, kartografii, inżynierii geoprzestrzennej, fotogrametrii, teledetekcji, geodezji inżynieryjno-przemysłowej, geodezji górniczej, nawigacji, katastru nieruchomości, zagadnień prawnych w geodezji.

Komplet dokumentów zgodny z zapisami regulaminu należy przesłać na adres: konkurs.geodezja@gmail.com.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nagrodę KG PAN zdobył dr inż. Grzegorz Bury z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu za rozprawę pt. „Wyznaczanie precyzyjnych orbit satelitów GNSS z wykorzystaniem mikrofalowych i laserowych pomiarów odległości”.

Źródło: KG PAN


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS