Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-06-05| Geodezja

CIEKAWE TEMATY na Geoforum.pl

Z początkiem nowego miesiąca uruchamiamy na Geoforum.pl nową serię artykułów – CIEKAWE TEMATY.


CIEKAWE TEMATY na Geoforum.pl

Teksty w serii CIEKAWE TEMATY będą czymś więcej niż bieżącymi wiadomościami regularnie zamieszczanymi na Geoforum.pl. Chcemy, aby dzięki nim możliwe stało się poruszenie istotnych dla środowiska tematów w sposób przystępny i skłaniający do dyskusji. W ramach tej inicjatywy będziemy zapraszać do wypowiedzi na tematy techniczne, prawne czy organizacyjne. Planujemy publikację kilku takich artykułów w miesiącu.

Jako pierwszy w serii publikujemy artykuł dotyczący danych katastralnych w Unii Europejskiej. Zagadnienie – na przykładzie kilku państw – przybliża profesor Politechniki Warszawskiej, były GGK dr hab. inż. Waldemar Izdebski.

Jednocześnie zapraszamy zainteresowane osoby do nadsyłania swoich tekstów na adres geoforum@geoforum.pl. Naszą intencją jest jak najszersze promowanie ciekawych tematów skłaniających do dyskusji. Zapewniamy, że przeanalizujemy każdą nadesłaną propozycję i w przypadku zgodności z ideą tego działu – opublikujemy pod szyldem CIEKAWE TEMATY.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS