Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-04-26| GIS, Przetargi

Zachodniopomorskie zamawia dostosowanie BDOT10k

Nawet ponad milion złotych warte jest zamówienie województwa zachodniopomorskiego na dostosowanie bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) do nowych przepisów.


Zachodniopomorskie zamawia dostosowanie BDOT10k <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Prace mają polegać na utworzeniu obiektów kategorii rzeźba terenu dla 7 powiatów w zakresie zamówienia podstawowego oraz 14 powiatów/miast na prawach powiatu w ramach opcji. Do obowiązków wykonawcy będzie należało:

  • opracować klasę obiektów „linia wysokościowa” (OT_RTLW_L) dla obiektów poziomica, skarpa oraz wąwóz;
  • opracować klasę obiektów „punkt wysokościowy” (OT_RTPW_P) dla obiektów dół, kopiec lub hałda, punkt wysokościowy w terenie;
  • dokonać aktualizacji obiektów BDOT10k związanych z rzeźbą terenu, a także wykonać weryfikację obiektów klas wymienionych powyżej z pozostałymi obiektami BDOT10k będącymi z nimi w relacji przestrzennej i dokonać niezbędnych uzgodnień tj. modyfikacji geometrii i atrybutów.

Prace powinny zostać wykonane do końca września br. Ich szacunkowa wartość wynosi 502 tys. zł dla zamówienia podstawowego i 679 tys. zł dla opcji.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 15 tys. zł można składać do 31 maja.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej bezpłatnej Bazie przetargów

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS