Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-04-03| Geodezja, Teledetekcja, Sprzęt, Firma

TPI dystrybutorem marki NavVis

Warszawska firma TPI została autoryzowanym dystrybutorem marki NavVis – twórcy rozwiązań do mobilnego skanowania laserowego.


TPI dystrybutorem marki NavVis <br />
System NavVis VLX (fot. NavVis)
System NavVis VLX (fot. NavVis)

Jeśli chodzi o sprzęt, flagowym produktem niemieckiej firmy NavVis jest VLX (fot.) – bazujący na algorytmach SLAM mobilny system kartowania przeznaczony do skanowania laserowego dla profesjonalistów z branży architektury, inżynierii i budownictwa (AEC). Jedną z jego kluczowych zalet jest wysoka dokładność pomiaru nawet mimo niedostępności sygnałów GNSS.

Jeśli chodzi o software, NavVis oferuje oprogramowanie IVION. Jest to platforma do przechwytywania rzeczywistości dla profesjonalistów z dziedziny skanowania laserowego i AEC. Pozwala zarządzać skanami 3D za pomocą intuicyjnych narzędzi do tworzenia, współpracy i publikacji.

NavVis jest już kolejną marką rozwiązań związanych ze skanowaniem laserowym w ofercie TPI. Spółka oferuje bowiem skanery również takich marek jak: Faro, Topcon, GeoSLAM, Matterport czy GreenValley.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS