wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-04-08| GIS, Software, Instytucje

Konkurs GUGiK: drugie podejście do aplikacji do zarządzania BDOT10k

Główny Geodeta Kraju ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji aplikacji służącej do zarządzania, kontroli oraz edycji danych BDOT10k.


Konkurs GUGiK: drugie podejście do aplikacji do zarządzania BDOT10k

W ramach pracy konkursowej uczestnicy konkursu mają przygotować:
• opis działania poszczególnych elementów systemu,
• wykaz wymagań fakultatywnych oraz dodatkowych, które będzie spełniała aplikacja,
• projekt interfejsu użytkownika.

Aplikacja musi m.in. bazować na oprogramowaniu QGIS w dystrybucji LTR w wersji minimum 3.16, być dostosowana do pracy z bazą danych Oracle 19c z Oracle Spatial, umożliwiać wprowadzanie i przechowywanie zaszyfrowanej nazwy użytkownika i hasła do bazy danych, zapewniać przeprowadzanie kontroli zbioru danych BDOT10k oraz możliwość bieżącej aktualizacji tego zbioru w oprogramowaniu QGIS.

Cechy i funkcjonalności wykraczające poza minimalne wymagania będą dodatkowo punktowane.

Nagrodą w konkursie jest zaproszenie uczestnika konkursu/autora najlepszej pracy konkursowej do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki w celu wykonania aplikacji na podstawie wybranej pracy konkursowej. Maksymalny łączny koszt wykonania prac to 383 520,00 zł brutto.

Prace konkursowe należy składać do 4 maja 2022 r. (godz. 12.00).

Więcej informacji

Przypomnijmy, że styczniu br. GGK ogłosił konkurs nie na koncepcję aplikacji, lecz na samą aplikację do zarządzania, kontroli oraz edycji BDOT10k. Autor zwycięskiej pracy mógł wówczas liczyć na nagrodę w wysokości 123 tys. zł brutto. Jak jednak miesiąc później poinformował GUGiK, w konkursie nie złożono żadnych ofert.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS