wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-01-10| Geodezja, GIS, Przetargi

Leszno zamawia SIP

Urząd Miasta Leszno ogłosił przetarg na budowę i wdrożenie systemu informacji przestrzennej


Leszno zamawia SIP <br />
Leszno na ortofotomapie (Geoportal.gov.pl)
Leszno na ortofotomapie (Geoportal.gov.pl)

Zamawiane rozwiązanie ma mieć budowę modułową i składać się z portalu mapowego (oferującego m.in. przeglądanie danych w trzech wymiarach) oraz mobilnej aplikacji mapowej, a także modułów związanych m.in. z: ochroną przyrody, numeracją adresową, analizami przestrzennymi, zarządzaniem POI, zagospodarowaniem przestrzennym, ewidencją zabytków, EGiB czy ofertami inwestycyjnymi. Częścią przetargu jest również zasilenie systemu danymi przestrzennymi.

Oferty można składać do 7 lutego. Wadium wynosi 5 tys. zł.

SIP ma być gotowy do końca listopada br. Zamówienie jest częścią projektu „Budowa Systemu Informacji Przestrzennej (SIP) Miasta Leszno” o wartości 1,6 mln zł współfinansowanego ze środków RPO Województwa Wielkopolskiego. W jego ramach już wcześniej podpisano umowy na rozbudowę systemu PZGiK o nowe e-usługi, a także na opracowanie danych fotogrametrycznych i modelu 3D miasta.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
:) Są już dobre doświadczenia z Mosiny i Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: :) ahh Mosina, zacna gmina: http://geoportal.mosina.pl/
 1 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS