wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-06-28| Geodezja, Przetargi

Jastrzębie-Zdrój: rusza modernizacja baz PZGiK

Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój podpisał 3 umowy o łącznej wartości ponad 2,5 mln zł na modernizację ewidencji gruntów i budynków oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.


Jastrzębie-Zdrój: rusza modernizacja baz PZGiK

Na modernizację EGiB zamawiający gotowy był przeznaczyć 1,74 mln zł, ale wszystkie złożone oferty przekroczyły tę kwotę – najdroższa opiewała na aż 5,2 mln zł. Za najkorzystniejszą Urząd Miasta uznał propozycję najtańszą (o wartości 1,88 mln zł), którą przedstawiło konsorcjum firm Geores z Rzeszowa oraz Progeo z Katowic.

W drugiej części zamówienia, która obejmowała założenie bazy BDOT500 na terenie miasta, wygrała firma Exigeo z Katowic. Jej oferta o wartości 285 tys. zł niemal idealnie wstrzeliła się w kwotę, jaką gotowy był wydać na te prace zamawiający.

Założenie powiatowej bazy GESUT powierzono z kolei konsorcjum tarnowskich firm MGGP SA oraz MGGP Aero. Zrealizuje ono prace na 386 tys. zł, co stanowi 42% kosztorysu zamawiającego. Choć w postępowaniu tym złożono jeszcze tańszą ofertę (za 305 tys. zł), to nie została ona poddana ocenie.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Cyfryzacja i standaryzacja danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Jastrzębiu-Zdroju podstawą rozwoju wysokiej jakości elektronicznych usług publicznych opartych na geoinformacji” o wartości 4,4 mln zł współfinansowanego ze środków EEFR w ramach RPO Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS