wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-19| GIS, Software

GIAP prezentuje własne oprogramowanie dla WODGiK-ów

Oferta warszawskiej firmy informatycznej GIAP poszerzyła się o oprogramowanie PolaMap-WODGiK przeznaczone dla wojewódzkich ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej.


GIAP prezentuje własne oprogramowanie dla WODGiK-ów

Platforma składa się z następujących elementów:

 • modułu do zarządzania i prowadzenia PZGiK na poziomie wojewódzkim,
 • modułu do zarządzania Bazą Danych Obiektów Topograficznych (BDOT10k),
 • katalogu dedykowanych e-usług z możliwością zakupu materiałów,
 • zaawansowanego geoportalu AdaMap.

Oprogramowanie oferuje m.in.: możliwość zaimportowania danych BDOT10k z plików GML, bieżącą aktualizację zbioru, kontrolę jakości i spójności danych, wizualizację danych, wydruki arkuszowe oraz eksport zaktualizowanego zbioru do plików GML. A w najbliższym czasie jego możliwości zostaną poszerzone o moduły do zarządzenia m.in.: produktami tradycyjnymi, obwodami łowieckimi, szkodami łowieckimi, obrębami ochrony wód czy drogami rolniczymi.

W ramach projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej” aplikacja została wdrożona w WODGiK w Rzeszowie. Działa już także w pomorskim WODGiK-u. Dodatkowo kilka wojewódzkich ośrodków testuje ją w ramach umowy o współpracy na licencję czasową.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Heh Mam nadzieję, że w innych miejscach nie będą wprowadzać tego AdaMapu, bo ten podkarpacki to jest jakaś porażka.
 1 
odpowiedz zgłoś
a co na to pozdrawiam? Możliwe, żeby GIAP zrobił działające narzędzia do BDOT?
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: a co na to pozdrawiam? Z natury nie komentuję niezgodnych z prawdą informacji prasowych. Jak redakcja będzie chciała ustalić stan faktyczny to numery telefonów są na stronie.
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: a co na to pozdrawiam? Zwłaszcza ten fragment "Oprogramowanie oferuje m.in.: możliwość zaimportowania danych BDOT10k z plików GML, bieżącą aktualizację zbioru, kontrolę jakości i spójności danych, wizualizację danych, wydruki arkuszowe oraz eksport zaktualizowanego zbioru do plików GML." jest boski
 1 
 1 
zgłoś
odp: odp: a co na to pozdrawiam? ja jestem baaardzo ciekaw jak wrażenia w pomorskim jeśli u nich ten system wdrożono.
 1 
 1 
zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS