wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-05-04| Geodezja, Przetargi

Warszawski ratusz zamawia kolejne prace geodezyjne

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy rozpisał drugi w ostatnich dniach przetarg na sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych.


Warszawski ratusz zamawia kolejne prace geodezyjne

Zamówienie obejmuje wykonywanie takich prac jak: wstępne projekty podziału nieruchomości, mapy do celów prawnych, mapy sytuacyjne nieruchomości, wykazy synchronizacyjne, wznowienia znaków granicznych lub wyznaczenia punktów granicznych, ustalenia przebiegu granic czy badania hipoteczne. Tym razem prace podzielono na trzy części:

 • cz. I – dla nieruchomości m.st. Warszawa i poza jego granicami na potrzeby Biura Mienia Miasta i Skarbu Państwa (Wydziału Mienia m.st. Warszawy, Wydziału Mienia Skarbu Państwa, Wydziału Ochrony Mienia oraz Wydziału Zbywania Nieruchomości m.st. Warszawy),
 • cz. II – dla nieruchomości m.st. Warszawa i poza jego granicami na potrzeby Biura Mienia Miasta i Skarbu Państwa (dla Wydziału Inwestycji, Wydziału Wywłaszczeń i Odszkodowań, Wydziału Zwrotów i Badania Roszczeń),
 • cz. III – analizy geodezyjno-prawne dla nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami.

Łączna wartość wszystkich trzech części wynosi 874 tys. zł. Termin ich realizacji upływa z końcem października br. Oferty można składać do 6 czerwca.

Przypomnijmy, że wcześniejszy przetarg na sukcesywne wykonywanie prac geodezyjnych dla stołecznego ratusza ogłoszono w ubiegłym tygodniu. Jego szacunkowa wartość wynosi blisko 2,5 mln zł, a termin otwarcia ofert upływa 31 maja.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS