wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-04-28| Geodezja, Przetargi

Warszawski ratusz zleci wykonywanie prac geodezyjnych

Blisko 2,5 mln zł wart jest tegoroczny przetarg Urzędu m.st. Warszawy na sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych.


Warszawski ratusz zleci wykonywanie prac geodezyjnych

Tym razem przedmiot zamówienia podzielono na cztery części. Pierwsze trzy dotyczą wykonywania prac geodezyjnych na terenie dzielnic:

 1. Bielany, Śródmieście, Wola, Żoliborz (szacunkowa wartość: 722 tys. zł),
 2. Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Targówek (802 tys. zł),
 3. Mokotów, Ochota, Ursynów (810 tys. zł).

Do obowiązków wykonawców powyższych części będzie należało sporządzanie m.in.: wstępnych projektów podziałów nieruchomości, map sytuacyjnych czy opracowań geodezyjnych dawnych nieruchomości hipotecznych, a także wyznaczenie i utrwalanie na gruncie nowych punktów granicznych bądź wznawianie znaków granicznych.

Przedmiotem IV części (124 tys. zł) jest sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych dla nieruchomości położonych na terenie Warszawy na potrzeby postępowań w trybie art. 214b ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz w trybie przepisów ustaw regulujących stosunki państwa z kościołami i związkami wyznaniowymi.

Oferty można składać do 31 maja. Wadium nie jest wymagane.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS