wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-03-23| Geodezja, Instytucje

Ostatni tydzień głosowania na najlepszy PODGiK

Jeszcze tylko do przyszłego wtorku (30 marca) można głosować w plebiscycie GUGiK na „Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej szczebla powiatowego w roku 2020”.


Ostatni tydzień głosowania na najlepszy PODGiK

Jak informuje Urząd, dotychczas swój głos oddało 1850 osób.

Głosowanie odbywa się na portalu plebiscytowym i jest dostępne wyłącznie dla geodetów uprawnionych – każdy z nich może oddać wyłącznie jeden głos na jeden ośrodek. Zwycięzców plebiscytu poznamy już 31 marca.

W pierwszej edycji triumfował Mińsk Mazowiecki

Przypomnijmy, że I edycja plebiscytu została rozstrzygnięta w marcu ubiegłego roku. Zwycięzcą okazał się PODGiK w Mińsku Mazowieckim, który uzyskał 92 głosy. Raptem 6 punktów mniej uzyskał PODGiK w Wejherowie. Różnica między II a III miejscem była już znacznie większa i wyniosła 48 punktów. Lokatę tę ex aequo zajęły ośrodki w Jarosławiu i w Nowym Dworze Mazowieckim (oba uzyskały po 38 pkt).

Kolejne miejsca zajęły ośrodki: krakowski i starogardzki (36 pkt), olsztyński (33 pkt), chełmski (31 pkt), piaseczyński i nowotarski (po 30 pkt).

W głosowaniu GUGiK wzięło udział 1995 geodetów uprawnionych. Oddane głosy rozłożyły się na 281 ze wszystkich 380 powiatów. W rezultacie 99 powiatów nie otrzymało ani jednego głosu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Niestrawność No i jest drugi warunki trzeba ogłosić sukces że zwiększyła się ilość głosujących- to jest drugi wyznacznik końca "konkursu". Panie Izdebski nie widzi Pan że ta farsa dla poważnych ludzi jest niesmaczna ?
 2 
odpowiedz zgłoś
W nagrodę piosenkę Pana Koracza bym chciała usłyszeć... "Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach, uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda? Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący? Yyyy? Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący? Czarna za ? lub odwrotnie: czarna za? Yyyy? Czarna przeciw ? biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza. ? No świetnie, ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?"
 1 
odpowiedz zgłoś
A teraz Czy już mamy prawidłowe wyniki czy znowu trzeba przedłużać ? Pierwsze drugie i trzecie miejsce zajmie soft Geo-Systemu co z dumą ogłosi obecny GGK, organizator konkursu, a były prezes i założyciel Geo-Systemu. Zorganizuje też zaraz konferencję na której będzie promował te ośrodki za pieniądze publiczne. Oczywiście zwróci pewnie też uwagę wingikom żeby rozliczyli tych co się na spotkaniu nie pojawili, jak to już wcześniej bywało. Promocja musi być kompletna.
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
POLICKI najlepszy :-) Policki PODGiK jest najlepszy! :-D Pozdrawiam
 1 
odpowiedz zgłoś
Będzie plebiscyt dla najgorszy? GUGiK mógłby się zainteresować miejscami gdzie wyjątkowo nieciekawie się traktuje geodetów, spowalnia procesy inwestycyjne. Potem wszystkiemu winni są... kto? Geodeci.
 5 
odpowiedz zgłoś
odp: Będzie plebiscyt dla najgorszy? ... i tu też wrocław ... miasto ;(
 1 
odpowiedz zgłoś
Może damy jeszcze szansę innym. Głosujemy do końca maja
 2 
odpowiedz zgłoś
mam nadzieję, że w tym roku wrocław miasto zdeklasuje konkurencję. to najbardziej przyjazny geodetom ośrodek w polsce.
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: mam Tak a na drugim miejscu powiat ;)
odpowiedz zgłoś
Geodezja A o dniu geodety cisza....?
 1 
odpowiedz zgłoś
8 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS