wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-11| Geodezja, Przetargi, Kataster

Kolejne umowy na modernizację baz w woj. zachodniopomorskim

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego podpisał pięć kolejnych umów na realizację kompleksowego zamówienia obejmującego dostosowanie baz danych, cyfryzację i digitalizację rejestrów publicznych i ewidencji oraz opracowanie metadanych. Ich łączna wartość przekracza 3,4 mln zł netto.


Kolejne umowy na modernizację baz w woj. zachodniopomorskim
Podpisane umowy obejmują:
• dostosowania baz GESUT dla powiatu gryfińskiego (cz. 1) – zamówienie zrealizuje spółka OPGK Rzeszów za 393 tys. zł;
• założenie i dostosowanie baz BDOT500 i GESUT dla powiatu polickiego (cz. 2) – firma TerraGIS ze Szczecina za 811 tys. zł;
• założenie i dostosowanie baz BDOT500 i GESUT dla powiatu koszalińskiego (cz. 8) – konsorcjum firm ZUGiK Pryzmat z Warszawy i ZUGiK Pryzmat z Częstochowy za 1,122 mln zł;
• założenie baz BDOT500 i GESUT dla powiatu stargardzkiego (cz. 12) – Gispro ze Szczecina za 632 tys. zł;
• założenie baz BDOT500 i GESUT dla powiatu wałeckiego (cz. 13) – Geopartner Geomatics z Gdańska za 475 tys. zł.

Przypomnijmy, że pierwsze zamówienie obejmujące m.in. te prace rozpisano w maju ub.r. Jednak powodu braku chętnych lub zbyt drogich ofert zamawiający unieważnił 13 z 32 części (informacja z otwarcia ofert). Właśnie rozstrzygnięte części były przedmiotem 13-częściowego przetargu ogłoszonego we wrześniu ub.r..

Zamówienie jest częścią projektu „Budowa Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego” o wartości blisko 56 mln zł współfinansowanego ze środków RPO WZ na lata 2014-2020. Jest on realizowany przez UMWZ wspólnie z 21 powiatami i miastami na prawach powiatu.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS