wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-10-05| Przetargi

Kolejne zadanie w ramach budowy systemu monitorowania zagospodarowania przestrzennego

Ministerstwo Rozwoju ogłosiło przetarg na „opracowanie specyfikacji danych dla istniejącego zagospodarowania przestrzennego (ang. Existing Land Use) wraz z pilotażem polegającym na opracowaniu zbioru danych przestrzennych dla istniejącego zagospodarowania przestrzennego”.


Kolejne zadanie w ramach budowy systemu monitorowania zagospodarowania przestrzennego
To drugie zadanie w ramach projektu „Wspólna przestrzeń wspólne dobro – system monitorowania zmian w zagospodarowaniu przestrzennym – etap I”. Przypomnijmy, że niedawno zakończono realizację zadania, którego było rozpoznanie i przeanalizowanie uwarunkowań prawnych, organizacyjnych, merytorycznych, technicznych oraz finansowych. Określono także ogólne potrzeby i oczekiwania względem projektowanego systemu. Szerzej o realizacji tego zadania pisaliśmy TU.

Bieżące zamówienie podzielono na siedem zadań:
1. Opracowanie koncepcji realizacji zamówienia.
2. Weryfikacja i dostosowanie klasyfikacji Krajowej Klasyfikacji Przeznaczenia Terenu (KKPT) do postaci Krajowej Klasyfikacji Zagospodarowania Przestzennego (KKZP).
3. Opracowanie modelu danych dla istniejącego zagospodarowania przestrzennego.
4. Określenie pola badawczego do pilotażu wraz z inwentaryzacją terenową pola badawczego.
5. Zgromadzenie danych źródłowych dla obszaru pola badawczego.
6. Utworzenie zbioru danych BDI dla pola badawczego.
7. Opracowanie specyfikacji danych dla kategorii istniejącego zagospodarowania przestrzennego (BDI).

Oferty można składać do 23 października. Kryteriami ich oceny będą: cena (60%) i sposób realizacji zamówienia (40%).

Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER).
• Beneficjent: Departament Planowania Przestrzennego w Ministerstwie Rozwoju.
• Okres realizacji projektu: od 30 września 2015 r. do 30 czerwca 2021 r.
• Całkowita wartość projektu: 1 058 978,40 zł.
• Dofinansowanie z UE: 892 507,00 zł

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Czy mi się tylko wydaje czy w ciągu roku od nowelizacji ustawy mają wejść rozporządzenia o EGiB i BDOT10k ? W jaki zatem sposób ktoś tworzący te schematy przewidzi powiązania z elementami i atrybutami które będą w ramach zmian rozporządzeń zmienione. To że ktoś teraz coś zaprojektuje uwzględniając powiązania do dzisiaj istniejących schematów z rozporządzeń za kilka miesięcy w części będzie nieaktualne.
odpowiedz zgłoś
Dobrze rozumiem? ... jakieś 2 miesiące przed terminem DOSTOSOWANIA zbiorów danych w temacie zagospodarowania przestrzenne ORGAN WIODĄCY zamawia opracowanie specyfikacji dla jednego z typów zbiorów? Państwo z dykty i kartonu...
 1 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS