wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-06-15| Geodezja, Przetargi

Chętni do modernizacji EGiB w powiecie krakowskim znów poszukiwani

Starostwo w Krakowie ponownie rozpisało przetarg na digitalizację, weryfikację, poprawę jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizację EGiB w trzech gminach. Szacunkowa wartość prac to ponad 10 mln zł.


Chętni do modernizacji EGiB w powiecie krakowskim znów poszukiwani

Zamówienie podzielono na trzy części, z których każda obejmuje inną gminę:

 • Wielka Wieś (szacunkowa wartość: 2,3 mln zł),
 • Zabierzów (3,7 mln zł),
 • Kocmyrzów-Luborzyca (3,0 mln zł).

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 6 tys. zł dla każdej części można składać do 16 lipca. Termin realizacji prac wynosi około roku od podpisania umów.

Jest to już kolejna próba rozstrzygnięcia tego przetargu. Poprzednie zamówienie rozpisano w marcu br. i unieważniono je, gdyż postępowanie było obarczone „niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy”. Jeden z warunków udziału w przetargu został bowiem określony w sposób niemożliwy do spełnienia. Dodajmy, że w unieważnionym zamówieniu wpłynęły 4 oferty od trzech wykonawców, z których wszystkie znacznie przewyższały zakładany budżet starostwa. W jeszcze wcześniejszym przetargu na te prace (z ubiegłego roku) unieważniono 3 z 4 części – powodem był brak ofert. Rozstrzygnięto jedynie część dotyczącą modernizacji EGiB w gminie Mogilany, co wymagało znaczącego zwiększenia budżetu.

Zamówienie jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Krakowskiego” o wartości 16,7 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS