wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-05-08| Geodezja, Przetargi, Kataster

Kto wykona modernizację EGiB dla powiatu krotoszyńskiego?

Starostwo w Krotoszynie podpisało umowę na modernizację ewidencji gruntów i budynków. Jej wartość wynosi 1,9 mln zł brutto.


Kto wykona modernizację EGiB dla powiatu krotoszyńskiego?
Zamówienie zrealizuje firma Geokart-International z Rzeszowa. Drugą ofertę w tym przetargu złożyła firma Geosystem z Sycowa, która zaproponowała realizację zamówienia za 1,95 mln zł. Warto zaznaczyć, że obie oferty mieściły się w budżecie zamawiającego, który na ten cel przeznaczył 2,03 mln zł.

Modernizacja ma zostać przeprowadzona w 10 jednostkach ewidencyjnych: Krotoszyn, Kobylin, Zduny i Koźmin Wielkopolski (we wszystkich czterech przypadkach obejmuje zarówno miasto i obszar wiejski), a także Rozdrażew – obszar wiejski oraz Sulmierzyce – miasto. Zamówienie obejmuje ponadto digitalizację około 90 tys. dokumentów oraz redakcję mapy zasadniczej i ewidencyjnej. Zamawiający wymagał wykonania prac do stycznia 2021 roku. Jednak zamawiający zadeklarował zakończenie ich do 22 grudnia br. (skrócenie tego terminu było jednym z kryteriów oceny ofert).

Zamówienie jest częścią wartego 3,1 mln zł projektu „Cyfrowy Powiat Krotoszyński – cyfryzacja i modernizacja baz danych” realizowanego w ramach RPO Województwa Wielkopolskiego.

Warto przypomnieć, że poprzednią umowę na te prace podpisano w marcu 2018 r. (po dwóch unieważnionych wcześniej przetargach). Kontrakt o wartości blisko 2 mln zł zawarto z chorzowską firmą Eurosystem. Jednak pod koniec ubiegłego roku spółka złożyła do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS