wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-02-26| Mapy, Przetargi

Spore zainteresowanie przetargami GUGiK na aktualizację BDOT10k

W dwóch przetargach GUGiK na aktualizację bazy danych obiektów topograficznych wykonawcy przedstawili swoje oferty dla wszystkich 49 części.


Spore zainteresowanie przetargami GUGiK na aktualizację BDOT10k
Spore zainteresowanie przetargami GUGiK na aktualizację BDOT10k <br />
Zakres 1
Zakres 1
Spore zainteresowanie przetargami GUGiK na aktualizację BDOT10k <br />
Zakres 2
Zakres 2

Zamówienia będą polegać na

 • weryfikacji atrybutów i wpisów zawartych w bazie BDOT10k,
 • weryfikacji danych BDOT10k na podstawie wyników analiz przestrzennych przekazanych przez GUGiK,
 • aktualizacji i weryfikacji BDOT10k na podstawie dostępnych materiałów źródłowych oraz wywiadu terenowego.

Prace mają zostać zrealizowane do sierpnia tego roku i podzielono je na poszczególne powiaty – łącznie obejmą 49 powiatów w województwach: kujawsko-pomorskim, mazowieckim, pomorskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim oraz śląskim.

Choć poprzednie postępowania GUGiK na te prace cieszyły się niewielkim zainteresowaniem (prace objęły 16 z docelowych 53 powiatów), o tyle tym razem było zupełnie inaczej. W przetargu wystartowało 7 firm, które zgłosiły oferty do wszystkich części, przy czym tylko po jednej ofercie przedstawiono dla 17 części, a były i takie, gdzie chętnych zgłosiło się sześciu. Dobrą wiadomością dla zamawiającego jest także to, że wiele ofert zmieściło się w budżecie przetargu (który wynosi 3,1 mln zł) – łączna suma wszystkich najtańszych ofert wyniosła 2,8 mln zł.

Zestawienie ofert dla zakresu 1 oraz zakresu 2

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS