wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-10| Przetargi

Aktualizacja BDOT10k dla GUGiK rusza w mocno okrojonym zakresie

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał 16 umów na aktualizację bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k).


Aktualizacja BDOT10k dla GUGiK rusza w mocno okrojonym zakresie

Kontrakty są efektem rozstrzygnięcia trzech przetargów ogłoszonych w lipcu br. oraz dwóch z września. Choć ich przedmiotem była aktualizacja BDOT10k w 53 powiatach, to z powodu braku chętnych ostatecznie prace obejmą jedynie 16 z nich.

W Żorach oraz powiecie proszowickim za aktualizację odpowiadać będzie OPGK Olsztyn (wartość umów: 58 tys. zł). Geokart-International Rzeszów będzie z kolei wykonywać prace w powiatach: ostrowieckim, sandomierskim, skarżyskim, starachowickim, włoszczowskim, włodawskim oraz w Kielcach i Chełmie (wartość umów: 375 tys. zł). Trzecim wykonawcą jest OPGK Rzeszów. Ta spółka zajmie się aktualizacją bazy w Lublinie oraz powiatach: łódzkim wschodnim, opoczyńskim i tomaszowskim (wartość kontraktów to 285 tys. zł). Prace w powiatach mińskim oraz kieleckim wykona firma InterTIM z Suwałk. Wartość podpisanych z nią umów to 347 tys. zł.

Aktualizacja powinna zostać zakończona najpóźniej na początku grudnia br., choć część wykonawców zadeklarowała skrócenie terminu realizacji zamówienia.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS