wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-10-10| Przetargi

Aktualizacja BDOT10k dla GUGiK rusza w mocno okrojonym zakresie

Główny Urząd Geodezji i Kartografii podpisał 16 umów na aktualizację bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k).


Aktualizacja BDOT10k dla GUGiK rusza w mocno okrojonym zakresie

Kontrakty są efektem rozstrzygnięcia trzech przetargów ogłoszonych w lipcu br. oraz dwóch z września. Choć ich przedmiotem była aktualizacja BDOT10k w 53 powiatach, to z powodu braku chętnych ostatecznie prace obejmą jedynie 16 z nich.

W Żorach oraz powiecie proszowickim za aktualizację odpowiadać będzie OPGK Olsztyn (wartość umów: 58 tys. zł). Geokart-International Rzeszów będzie z kolei wykonywać prace w powiatach: ostrowieckim, sandomierskim, skarżyskim, starachowickim, włoszczowskim, włodawskim oraz w Kielcach i Chełmie (wartość umów: 375 tys. zł). Trzecim wykonawcą jest OPGK Rzeszów. Ta spółka zajmie się aktualizacją bazy w Lublinie oraz powiatach: łódzkim wschodnim, opoczyńskim i tomaszowskim (wartość kontraktów to 285 tys. zł). Prace w powiatach mińskim oraz kieleckim wykona firma InterTIM z Suwałk. Wartość podpisanych z nią umów to 347 tys. zł.

Aktualizacja powinna zostać zakończona najpóźniej na początku grudnia br., choć część wykonawców zadeklarowała skrócenie terminu realizacji zamówienia.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt