wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-12-13| Geodezja, Przetargi

Powiaty złotowski i wągrowiecki znów zamawiają cyfryzację zasobu

Z powodu kłopotów wykonawcy przetargu starostwa w Wągrowcu i Złotowie ponownie poszukują chętnych do cyfryzacji analogowej dokumentacji geodezyjnej.


Powiaty złotowski i wągrowiecki znów zamawiają cyfryzację zasobu

Przedmiotem zamówienia jest zeskanowanie i archiwizacja dokumentów stanowiących część powiatową PZGiK wraz z załadowaniem masowym do systemu zarządzania zasobem geodezyjnym i kartograficznym Geo-Info 7 Ośrodek oraz nadaniem georeferencji.

Zamówienie podzielono na dwie części – każda odpowiada innemu powiatowi. Wadium dla powiatu wągrowieckiego wynosi 20 tys. zł, a złotowskiego – 3 tys. zł. Oferty można składać do 15 stycznia. Termin realizacji prac wyznaczono na 30 października (pow. wągrowiecki) i 30 września (złotowski) 2020 roku.

Przetarg realizowany jest w ramach projektu pn. „Cyfryzacja powiatowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych powiatów: Czarnkowsko-Trzcianeckiego, Pilskiego, Wągrowieckiego i Złotowskiego”. W jego ramach już w listopadzie 2018 roku podpisano umowę na te prace. Zwycięzcą przetargu było konsorcjum kierowane przez szczecińską firmę Geomar – obecnie toczy się jednak postępowania upadłościowe w jej sprawie.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Inko Bo wygrała forma inko, co zarobi to na winko
odpowiedz zgłoś
kpina Geomar już z chwilą pierwszej umowy był pod kreską. Przed laty robili osnowę III i też terminy przekroczyli .Jest to efekt najniższej ceny . Ciekawe kiedy ten projekt się zakończy.
 3 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS